Michal Kole zlaty . ! 🙂 Pomaloucku , polehoucku .. jste se skoro s kazdou vasi odpovedi dostal az ke zlatu. ! 🙂-iv-

Doplňuji:
No , napsala jsem to trochu nesmyslne .. , ale vy jste to Michale s odpovedi take " vysvihl " , tak jsme si rovni.
P.S. Ja plavat umim – prsa .. , ale tahne me to porad nejak ke dnu. ! :-p

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dík všem za gratulace. Největší radost mi uděláte, když se naučíte plavat.

Další odpovědi
hanulka11

Michale taky gratuluji

a přijeme si k úspěchu

http://img.na­dapenny.com/t20/112­88/nadap093823374­010232.jpg

tom004

Rád se přidávám se ke gratulantům.

Andělé

Také se ráda přidávám ke kratulaci.Jen tak dál a za vše děkuji…:-)
Doplňuji:
jéžiš,překlepla jsem se,chtěla jsem samozřejmě napsat ke gratulaci…

hanny 2

Také moc gratuluji a přiznávám se,že plavat umím!

ten který je

Posílám ti gratulaci ke zlatu a malý dárek Michale.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­88/nadap123331300­280231.jpg

anonym

Michale,ráda gratuluji těm,co si zlato opravdu zaslouží,patříš mezi ně.Blahopřeji!

Deli

Také gratuluji!
Před pár dny jsem shlédla Michalovo představovací video a hluboce smekám před okruhem jeho znalostí a zájmů – já jsem skončila u vložení baterií do svítilny, výměnu žárovek nechávám už na manželovi 🙂

led

Len krátko:
Blahoželám k zlatu a ďakujem za odpovede.

kenyrts

Také se rád připojuji ke gratulantům.
Zlato je opravdu zasloužené,díky za vše.

Jikra

No tak já bych taky velice rád pogratuloval ke zlatu.Dobrá práce chlape,jen tak dál.

Drap

Bohužel jsem prošvihl ten okamžik, kdy vypukly gratulace, ale o to upřiměji se přidávám a přeji mnoho dalších úspěchů

chudst

I ja se pridavam, baghirovi jsem musel prat dodatecne, ani nevim, zda-li si to precetl; ale vas jsem stihl. Moc a moc gratuluju!

Hlada

I já rád blahopřeji k ocenění tvých širokých znalostí a ochotě rychle každému pomoct. Je zasloužené.

anonym

I když jsem přišel s křížkem po funuse,rád Ti Michale blahopřeji dodatečně.Jsi muž na svém místě,který ochotně poradí.Jen nechápu,proč bychom se měli učit plavat? Chceš nás utopit? 😁

rosinka

Gratuluji!

Kerberus

Také se připojuji ke gratulaci. Vždy chodím pozdě.