Fetal1ty

Smí mi zaměstnavatel diktovat, co pít na pracovišti?

Nepiju samotnou vodu, a on ji nařizuje. Voda nesmí ani ochucena

Nejlepší odpověď
Hans51

To se mi nějak nezdá. Mohl byste prosím otázku rozvést?

Další odpovědi
anonym

chce to přesnější info. nakonec někde se nesmí na pracoviště nosit pití ani jídlo. jsou na to určená místa.

ahold

Mívá to i racionální důvod.
V případě že pracujete na Pc, nebo pokladně atd. a stane se, že se nápoj vylije, je mnohem jednodušší oprava prostým vysušením. V případě sladkého nápoje je mnohem složitější (nebo nemožná) oprava.

Klaproth

To je moc obecné zadání, ale existují pracoviště, kde je z hygienických, bezpečnostních či technologických důvodů konzumace čehokoliv zakázaná.

Šidlo

akože, robíte s kolibríkmi? s pristrojmi citlivými na.....úplne všetko okrem vody?

alebo robíte v nejakom štúdiu pre chudnutie či alternatívnu medicínu ? 🙂

ak to nemáte v pracovnej zmluve.....neviem ako vás donúti

Fetal1ty

Mám na mysli že mi vedoucí určuje že musím pít vodu, kterou já a pár dalších kolegu nepijem. Preferuju džus. Vytvořil nám místo (skřínky) kam si pití můžem dávat, ale nesmí to být nic jiného než voda. Pracuji ve skladu s léčivy, je mi jasné že pití by nemělo přijít do styku s produkty, ale když je ve skříni tak logicky nemůže dojit k poškození produktu.