smile11

mi nejde zapnout mobil. Jak jej připojím k nabíječce, zobrazí se mi tlačítko odemknout, ale nejde zapnout. Díky předem.

Nejlepší odpověď
Melkor

Pokud máš tu možnost vyndej baterku a znovu jí vlož do telefonu, pak připoj k nabíječce, chvilku počkej a zkus zapnout.

Další odpovědi
anonym

Zkus mobil vypnout, vyndej z něj baterii, znovu ji vlož zpátky a mobil zkus znovu zapnout. Pokud to nebude fungovat ani potom, tak půjde o nějakou vážnější chybu a bude dobré vyhledat prodejnu, kde jsi mobil koupila.

beer

Tak ho nejdříve odemkni, pak už se zapne..))

Marty417

Bylo by fajn, kdyby jsi uvedla aspoň základní typ tvého telefonu… Jestli máš „smartphone“, tak v nejhorším případě zkus „hard reset“, potom bude telefon tak, jak jsi ho poprvé vybalila z krabice. Jestli nepomůže ani toto, tak reklamace nebo servis.

smile11

Děkuji, aleb ten mobil na nic nereaguje. Právě o to mi tu jde.