mezonetovy byt

Nejlepší odpověď
1popelka1

mezonetový byt – vícepodlažní byt

Další odpovědi
panenka

A co potřebuješ vědět co to je mezonetový byt? Mezonetový byt je byt ve dvou podlažích je fotogenický, krásně se předvádí návštěvám, a ty obvykle žasnou, nabízí zajímavé průhledy a vysoké stropy… navíc slovo mezonet zní nebývale blahobytně

elektrikář

Je to možnost jak rozšířit obytnou plochu do dalších prostor. Nevýhoda je že po schodišti utíká teplo do horní půlky a pokud v obou patrech není toaleta moc se naběháte.