VMF

Mezinárodní licence jezdce a cvičitele

Koukala jsem na ČJF i se snažila najít info. na FEI, ale nemohu najít jak získat mezinárodní jezdeckou a cvičitelskou licenci ( k použití mimo EU ). Jezdeckou mám dlouho, cvičitelskou si chystám udělat hned jak dostuduji VŠ. Stačí mít zkoušky udělané tady a pak to jde nějak převést na mezinárodní, popř. dělat znovu zkoušky, přímo pro mezinárodní uplatnění ? Budu ráda za každou maličkost

Nejlepší odpověď
anonym

Zeptej se na www.distanc.cz jsou tam rubriky, kde určitě nějaké informace dohledáš!
Kdybys nepochodila, písni mi vnitřní poštou, dodám ti konkrétní kontakt. :))