Lenča59

Mezera mezi stehny

Dobrý den myslíte že má každá holka tu mezeru mezi stehny? Když je teda pěkně hubená, ne žádná vychrtlina a když má nohy u sebe :D http://www.om­lazeni.cz/sha­red_files/uplo­aded_new/20/2­05883/2115094_1_ba­zar.jpg

A líbí se vám? :D

Nejlepší odpověď
quentos

Vaše starosti bych chtěl mít :{D>
já se tedy zaměřuju na úplně jiné partie. A mezera je důležitá někde úplně jinde ;{)> jinými bych se netrápil.

Další odpovědi
ahold

Ideálně by měly být ty mezery 3. Nad kotníky, pod koleny a mezi stehny. To zaručuje pěkný tvar nohou.

bolak

Přečti si autobiografii karolíny světlé, nazvanou „Život bez mezery mezi stehny“.

Velice smutná kniha…

zjentek

  1. každá ji tam nemá
  2. jo jo líbí ..ta tvoje mezera je hodně cool ,)

anonym

Já , kdysi dávno, četl, že správné nohy, při nohách u sebe, by mělo být sedm mezer a mezírek!

mosoj

Pro mně za mlada to byla vždycky roznožka ! Znal jsem jednu, té se dalo mezi nohama proběhnout a vdala se také.