Capik166

Methanol v alkoholu – Kdy to přesně začalo, kolik je otrávených, mrtvých a kdo za to může?

Máte třeba nějaký odkazy na dobrý články, konspirační teorie a tak?

Nejlepší odpověď
iceT

Kde jsi byl dovčil?

Další odpovědi
briketka10

https://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_nf=1&tok=Ey­fYlgbyuPsvxmR7Pf3z5g­&cp=12&gs_id=4nf&xhr=t&q­=prvn%C3%AD+kau­za++methanol&pf=p&scl­ient=psy-ab&oq=prvn%C3­%AD+kauza++met­hanol&gs_l=&pb­x=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_qf­.&fp=4f147698e939442f&bi­w=1067&bih=537&bs=1
snad se tady dočteš něco..

anonym

Napřed to vypadalo, že ses právě zaregistroval, ale po roce už bys mohl vědět, že:

  1. Na totéž byla už řada dotazů, takže jen omíláš již položené, což je v rozporu s kodexem.
  2. Navíc se ptáš mimo mísu, neb aktuální kauza se týká METANOLU !!

(Dle PČP mimo chemii zásadně „metanol“, hovorově dřevný líh).