lota

Meteorologové varují před náledím. Co vy na to?

Už to vypadalo skoro na jaro a teď je to zase jinak (http://pocasi­.centrum.cz/). Co říkáte? Těšíte se, že ještě bude bílá zima nebo už se nemůžete dočkat teploučka?:-)

Odpovědi
Kepler

Když varují, tak asi k tomu mají dobrý důvod. Do jara je ještě daleko, sníh určitě ještě může napadnout. Na zimě jsem viděl něco pozitivního naposledy jako dítě. Teplo je teplo, ale vedro taky nemusím.

anonym

Parafrázoval bych slova spisovatele Vančury: Rozmarná zima. Jak se můžu dočkat jara, které počíná 21 března, když jen letos bylo „jako na jaře“ několikrát.

gecco

Užívám si, že není hic…
😉

Drap

Já na to : Pokud mají meteorologové pravdu, tak to bude klouzat.