TokFan

Meteorický roj

Zdravím všechny!
Mám na Vás otázku, nevíte nějaké zajímavosti o meteorickém roji? Musím na toto téma udělat nějakou práci, ale nic moc jsem o tom nenašel. Na wikipedii je o tom sice dost informací, ale jsou moc složité. Hledal jsem i jinde, ale většinou je to jen z té wikipedie zkopírované.

Předem děkuji všem za odpovědi! 🙂

Odpovědi
olm

posilam odkaz na zajimave clanky

http://www.kom­met.cz/list.php?c=clan­ky

Awe

Jen bych chtěl upozornit nadšence že za 3 dny a to 12.8 bude nejlépe viditelný Perseudův meteorický roj.Za jasného počasí je možno vidět až 110 meteorů za hodinu :)