misadole

město nebo hrad?

mam psat referat na obcanku o Českém krumlově je lepší psát o městě nebo o hradu

Nejlepší odpověď
vrtula

Můžeš se rozepsat o hradu a plynule přejít na město. Nebo naopak přejít z města na hrad. Pamatuj ale, že bys měla znát obojí.

Další odpovědi
anonym

obojí má hodně co do sebe,můžeš psát klidně o městě a i zmínku o Krumlovském zámku,který je unikátní svou architektonickou struktůrou

tom004

Můžete psát o městě nebo o hradu,stejně se Vám to bude prolínat,protože jedno ani druhé nelze oddělit.Znám v něm kdejakou uličku,obrázky na domech,legendy i pravdivé příběhy o jejich vzniku (aspoň některých),a mohu je projít třeba po xté,vždy zjistím,že je něco co jsem přehlédl.Takže,ať ten referát začnete tak a nebo tak,zjistíte,že samostatně psát o jednom nebo druhém nejde.