Avatar uživatele
salsa verde

Městečko Tween Peaks – kdo to sledoval a pochopil?

a kdo nepochopil ale líbí se mu to?
Doplňuji:
Twin Peaks – oprava

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Jahoda, anonym před 4953 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Líbil se mi moc a upřímně řečeno nechápu proč – hrozná spousta maličkostí mě na tom štvala, ale celkově to prostě bylo tak výborně udělané, že se to moře maličkostí dalo odpustit. Atmosféra za plnej počet bodů.
Pochopit? Myslím, že u seriálů tohohle typu se nedá říct, jeslti to někdo pochopil nebo ne, ale spíš JAK to pochopil. Neuzavřený konec, nadhazování dalších otázek… Já osobně jsem Bílý x Černý vigvam pochopila jako paralelu nebe a pekla… v pekle sídlí nedobré síly, které se můžou dostat ven (Bob) a pak je zle. Agent Cooper tam sešel nepřipravený, boj nezvládl a zlo (Bob) ho ovládlo…
Nevím, toť můj názor a dojem :o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak, abych pravdu řekl, větší píp píp jsem neviděl. Čuměl jsem na to a čekal na další díl napnutý jak struna. Končilo to vždy tak, že jsem prostě musel, ale v dalším díle zase píp píp.
Takže nepochopil. Bohužel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Me se libil serial,ale moc jsem ho nechapala,bylo treba videt vsechny dily.A ten film tedy nestal za nic.

Videla jsem to jako hodne mlada,takze dnes bych to asi mozna pochpila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Seriál se mi moc líbil i pilotní film. Je ale pravda, že když nějaký díl vynecháš, přestáváš se orientovat. Mystika, napětí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek