flow

.:-Města Ameriky-:.

Jaké je podle Vás nejhezčí město v Americe, můžete přidat i odkaz na obrázek :). Chtěl bych se tam jet podívat, ale ještě nevím ani kam, spíš tak pro zajímavost.

Odpovědi
anonym

New York. Jde o město, kde nalezne každé vrchovatě podle svého vkusu. Takový univerzální typ. Někomu totiž může připadat kouzelné malé typicky westernové městečko a někoho může ohromit např. Detroit s gigantickým areálem automobilek. Tak hodně štěstí.