Měří se i měsíční svit?

Nejlepší odpověď
anonym

Možná se měří,nemám potuchy,ale defacto je to odlesk slunce,tedy …sluneční svit.

Další odpovědi
ptáč

Lidé se nějak musí bavit, aby je nesežrala nuda. Proč bych dával takovou otazku.

anonym

http://kalendar­.beda.cz/jak-jednoduse-urcit-fazi-mesice
Doplňuji:
Měsíční světlo je odrazem slunce,síla záření se odvíjí od fáze,v které se nachází.

Magix.cz

Měřil se dřív , ale dnes už asi ne, Měsíc známe v některých vlastnostech lépe než Zemi.

Pepa25

Ne, není důvod (z klimatologických důvodů). Sluneční svit ovlivňuje teplotu, proto se sleduje, měsíční ne.