láďa1

Měří policie rychlost jízdy v noci?

Nejlepší odpověď
venkovan

Není neobvyklé, že ten blb co se lepí na zadek auta a tlačí aby jsi zrychlil potom zabliká modrým majákem a červeným nápisem Stop.

Další odpovědi
lukas.zmizik

prakticky vsechny radary policie umoznuji merit rychlost i v noci

v noci se ovsem toliko rychlost nemeri jako pres den mimojine z duvodu otazky bezpecneho zastaveni vozidla…

nocni kontroly probihaji trochu jinak

cukrar

Jistě, vždyť i v noci jezdí nezodpovědní řidiči.

Drap

Někdy ano

Michal Kole

Proč by neměla ?

anonym

Mě by zajímalo jestli měří policie rychlost jízdy i ve spánku?