Kanovka

Měření dobrého dýchání

dalo by se nějak změřit, že dobře dýchám, mám dobré plíce, jako měří na plicním?

Nejlepší odpověď
tom004

Stačí zajít na alergologii.V těchto ordinacích mají potřebné vybavení. Přístroj,který se k vyšetření používá, je spirometr.

Další odpovědi
venkovan

Na venkově to ženský zkoušejí tak, že nafukují zadní kolo traktoru. Když ho nafouknou za 4 hodiny, tak mají dýchání dobré. Používají zdravotně nezávadné hadičky se speciálním náustníkem aby do duší nevdechovaly vlhkost. Pozor – nafukují bez ventilku, ten potom tam dávají. Ventilek měření zkresluje.

anonym

Mozna i nekde ve fitku , ale to si spis vymyslim… tem ja se vyhybam. 🙂 -iv-