merchandising

Chtěla bych se zeptat co to znamená merchandising?

Odpovědi
Langer

Doplňování výrobků do regálů a jejich uspořádání někdy spojené i s objednávkami. Zabývají s tím nejen marketingové agentury, ale i přímo dodavatelé výrobků, kteří si na to právě najímají doplňovače – Merchanadisery.

Zdroj: www.langermar­keting.cz

panenka

Merchandising, doplňování, vyskladňování
Zajištění přímých objednávek výrobků na MO:
Důležitým faktorem úspěšnosti firmy na trhu je uspokojení maximálního počtu zákazníků. Proto zajišťujeme objednávky do předem připravených objednávkových listů v maloobchodní síti na celém území v ČR. Pravidelně navštěvuje cca 800 MO prodejen, v nichž jsme na základě dlouhodobých dobrých mezilidských vztahů schopni přispět ke zvýšení množství odebíraného zboží.

Zdroj: http://www.fmcser­vis.eu/index.php?cmd=pa­ge&id=15