Avatar uživatele
anonym

menstruace po 6-ti nedělí?

Dobrý den v listopadu jsem porodila zdravého kluka,v prosinci 26.12.mi skončilo 6-ti nedělí a doposud jsem nedostala menstruaci..je to normální?dosud kojím..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5163 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anetadela1

To je naprosto normální, po dobu kojení se menstruace nemusí dostavit. Já ji neměla ještě 2 měsíce po skončení kojení. Ale klidně ji dostat můžete, třeba za 2–3 měsíce. To je u každého individuální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Já ji dostala po 6měsících, co jsem přestala plně kojit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

To je úplně normální. To jak rychle se dostaví první menstruace po porodu, je velice individuální. Některé ženy ji dostanou prakticky hned po šestinedělí, jiné po několika měsících.
Pokud kojíte je poměrně vysoká pravděpodobnost, že si MS dá načas. POkud kojíte často, může se Vám MS vrátit po půl roce, nebo dokonce až po roce od porodu. Všechno to bude záležet na intenzitě kojení a hladině hormónů ve Vašem těle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zlatomuska

Vsechny odpovědi jsou správné, jen chci podotknout, ze i kdyz nemenstruujete, můzete otehotnět, takze pozor na Svédy, jestli hned netouzíte po dalsím uzlícku stěstí. Aby ho pak nebylo az prílis!.o))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sjindris

Ano je to normální, jak už říkali paní přede mnou. Při kojení nemusíte menstruovat vůbec.Naopak se říká, když začnete při kojení menstruovat dítěti přestane mateřské mléko chutnat. Nevím zdali je to pravda,ale jsou to babské rady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek