hubice

Jak pravidelná je z počátku menstruace?

chxi se zeptat 11 .7 jsem dostala první ms a 20 srpna mám jet na dovolenou jestly se určit kdy dostanu další ms jestrly si mám koupit tampon

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli byla první, nějaký čas ještě potrvá, než se ti to srovná, můžeš to mít všelijak, takže se zásobuj, kup si hlavně vložky, tampony používej, až půjdeš do vody

Další odpovědi
Elen5105

Ze začátku je to hodně nepravidelné a postupem času se ti to postupně bude srovnávat, takže nelze přesně říci, kdy to dostaneš příště, ale obecně platí, že menstruace se opakuje každých 28 dní, ale nespoléhej na to. A tampony si klidně koupit můžeš, ale spíše ty velikosti mini.