lukas.zmizik

mensi postreh pro zeny, jak nezestarnout

dnes jsem potkal na namesti svou byvalou pani ucitelku ze skolky a zajimave je, ze tam paniucitelkuje dodnes a vypada a mluvi furt stejne

co z toho plyne?

pokud chcete byt stale stejne a nestarnouci, stante se pani ucitelkami !!
Doplňuji:
led: budouci pani ucitelky jsou starsi nebo mladsi, a od te doby, co nastoupi na ucitelskou drahu, jakoby zastavi se cas.)

Nejlepší odpověď
led

Lukášovi dávam za 1
Konečne viem, prečo som stále „stejná a nestárnoucí“.
Len som nepochopila, to „pani ucitelky“ sú staré už pri nástupe na učiteľskú dráhu??
… a bude to bez hviezdičky :)

Doplňuji:
Lukáš,
ďakujem za vysvetlenie :)
Deli a Hanulka,
ono je to veľká pravda, deťom nemôžte dať najavo únavu i podráždenosť, pritom stále musíte udržiavať s nimi aj ten „detský“ vzťah, nielen učiteľskú prísnosť. To že zostarnete, spoznáte až po odchode zo školy a spoločnosti zvedavých detí.

Další odpovědi
Deli

Já si myslím, že to bude v něčem jiném – píšeš o ní hezky, takže zřejmě je to milá dáma. V tom ten recept bude – slunce v duši, úsměv na tváři a pevně zakořeněný smysl pro humor!

hanulka11

je to tak ,asi jim děti ten věk udržují, s dětmi je práce perná , ale krásná
a když už trošku zestárnou, na duchu jsou stále mladé/učitelky/

Damiana

Naprosto s tebou souhlasím. Manžel je učitel a je pořád stejný jako před sedmnácti lety, kdy mne učil…