Měníte si spodní prádlo každý den?

Já tak jednou za tři až ctyři dny a se sprchováním to mám podobně. Přijde mi to normální.
Co vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Každý den

Další odpovědi
JohankaDl

Každý den

melanie

Každý den

Doplňuji:
Nedovedu si představit, že bych na sobě měla kalhotky více dnů 😛

suaeda

Každý den

Doplňuji:
Dnes je to normálka každý den. Ale před lety na vojně za hluboké totality, kdy byla sice v provozu nějaká vojenská prádelna tak jednou za 2–3 dny. Jinak to nešlo. Prádlo Vám sice odebrali, ale místo toho Vašeho Vám dali naprosto jiné, třeba roztrhané a někdy to bylo ještě horší. Tak se pralo v mazlavém mýdle (starší budou znát) jednou za čas zásadně ve 24-hod. službách na strážnicích a vrátnicích. Člověk tedy tehdy voják měl jistotu, že nosí to svoje a že je to v cajku. Prali jsme si vše, košile, spodní prádlo, ponožky a jednou za měsíc i speciálně zúžené mazácké maskáče. A jak jsem slýchával vyprávět svého dědu, který byl na frontě v 1 světové tak to tehdy muselo být po hygienické stránce strašné. Říkával, že čisté prádlo měl tak jednou za pár týdnů.

iceT

Každý den

Tak tebe bych do postele fakt nechtěla,Doufám,že aspon nepracuješ někde jako kominík nebo v dole.A to se jako tak „často“ sprchuješ i v létě,kdy je docela vedro člověk se potí, když jen sedí?

Lamalam

Každý den

V dnešní době snad jiná možnost ani nepřichází do úvahy.

cochee

Teprv až tam něco najdu

Doplňuji:
:D

Janina99

Každý den

brillant

Každý den

Meal

Každý den

Rocker

Každý den

beri49

Každý den

Doplňuji:
Co na tvoje holky? Nepáchneš jim? 😁

markos111

Každý den

Baruš-lolli

Každý den

Hamon

Každý den

Ale prosím, můžeš mi objasnit, jaký přínos má odpověď na takovouto otázku?

bolak

Mám jedny spodky

přiď si čuchnout

Poklička

Každý den

petris

Každý den

cochee

Otazníkovič: ty si pěstuješ takové to přírodní pánské pižmo, feromon, že jo? :)

arygnoc

nenosím spodné prádlo.

;)

briketka10

já mám ještě plínky ☺

zzzzz

Briketko odkud máš ty smajlíky??? Já je tu nemám ☹

bolak

ALT+1 ☺
ALT+2 ☻
ALT+11 ♂
ALT+12 ♀
ALT+14 ♫

cochee

Máš, jsou součástí znakové sady. Jsou to vlastně „písmena.“ Otevři si program Mapa znaků.

Hamon

Lepší než už zase :)