sisinec123

Mění se během puberty názory?

Např. V 15 si myslím tohle a v dospělosti pravý opak. Závisí to na věku nebo na tom, jak moc je jedinec vyspělý?

Nejlepší odpověď
Hans51

Ano, mění. Závisí to na všem možném, na postupném vzdělávání, společenské vrstvě, práci, rodině,…

Další odpovědi
Drap

Názory se mění celý život, v pubertě obzvlášť

xxx3

tak názory se můžou měnit v průběhu celého života. Člověk získává další a další zkušenosti, které ho formují, pohybuje se ve společnosti, která ho rovněž může výrazně ovlivnit. Co se týče té puberty, tak kolem 15. roku většina žáků mění školu, základní za střední, což je také výrazný impuls pro další vývoj.