Mému tatínkovi před dvěma dny uřízli nohu ve stehně.Potřebovali by jsme poradit na jaké bezplatné pomucky má nárok.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejlépe a zcela jistě pravdivě ! vám poradí
na zdravotní pojišťovně vašeho tatínka.

Další odpovědi
Toruk

Zkuste s tatínkem kontaktovat nějaké občanské sdružení, které se specializuje na tělesně postižené. Níže uvádím odkaz na internetovou dabatabázi se 135 takovými organizacemi, vyberte si dle regionu.

Jestli zdravotní pojišťovna poradí nejlépe, tím si nejsem jistý. Teoreticky by měla, ale…

Zdroj: http://neziskov­ky.cz/katalog/ka­tegorie/social­ni-sluzby-a-zdravi/zdravotni-postizeni/