šery

Mému synovi se líbí jedna holka a neví jak ji sbalit co mu má říct?

Zeptal se mě jak ji má sbalit a nevím co mu mám říct. Prosím pomozte.
Co mu mám říct.

Nejlepší odpověď
Alesh

Boha jeho 🙂 … A mámu jsi sbalil jak? 😉 Tos ji vylákal z lesa na buřt nebo co? 😉
Já bych na tvým místě řekl: „Víš chlapče, na to musíš přijít sám, zkoušet, zkoušet, zkoušet“. Vykroutíš se z toho, nebudeš za pitomce a klukovi neuděláš medvědí službu, tím že se budeš pokoušet ho vodit za ručičku.
Doplňuji:
No, smrdělo mi to podfukem, ale i tak jsem odpověděl … každopádně odpověď platí, tyhle „cestičky“ si každý musí prošlápnout sám. 😉

Další odpovědi
ten který je

Ale ale.Ty už máš syna ty roštáku?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-11-a-chtci-zbalit-jednu-holku-jak-na-to

venkovan

Normálně – ať jí ukecá na závody v pytlích (třeba v žocích na chmel) a v pravou chvíli ji žok zaváže nad hlavou (sbalí do toho žoku).
Jednoduché – jen pozor na zákony aby to nebylo omezení svobody.

No potom existuje možnost, že otec si vzpomene na své balící pokusy a na závěr existuje možnost, že pokud dívka chce být chlapcem sbalena, kývne i na tu největší kravinu kterou chlapec nadnese. Hlavně když bude mít nějaký vtip, nápad, něco neokoukaného apod. Co poradit, těžká rada – každá správná slečna je originál, takže to chce fintu – tuckovky se nechají nachytat i na sbírku motýlů.

anonym

Ve vyhledávači zadejte „Jak sbalit holku“. Je tam 73 odkazů. Určitě si vyberete.

Otázka: Jak sbalit holku ? | Odpovědi.czDetail otázky na Odpovědi.cz od uživatele lukas.lukas v kategorii Rodina a vztahy – Sex. Počet odpovědí: 2.
www.odpovedi.cz
www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-5

zkráceno Googlem – 7/2012
.Otázka: jak sbalit holku | Odpovědi.cz
www.odpovedi.czwww­.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku
Otázka: jak sbalit holku | Odpovědi.czjak sbalit holku aby mě měla ráda Detail otázky na Odpovědi.cz.
www.odpovedi.cz
www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku

zkráceno Googlem – 7/2012
.Otázka: Jak sbalit holku? | Odpovědi.cz
www.odpovedi.czwww­.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-2
Otázka: Jak sbalit holku? | Odpovědi.czDetail otázky na Odpovědi.cz od uživatele vojta. v kategorii Rodina a vztahy – Partnerství, manželství. Počet odpovědí: 4.
www.odpovedi.cz
www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-2

zkráceno Googlem – 7/2012
.Otázka: jak sbalit holku | Odpovědi.cz
www.odpovedi.czwww­.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-4
Otázka: jak sbalit holku | Odpovědi.czDetail otázky na Odpovědi.cz od uživatele chameleon+ v kategorii Rodina a vztahy – Sex. Počet odpovědí: 2.
www.odpovedi.cz
www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-4

zkráceno Googlem – 7/2012
.Otázka: Jak sbalit holku? | Odpovědi.cz
www.odpovedi.czwww­.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-7
Otázka: Jak sbalit holku? | Odpovědi.czDetail otázky na Odpovědi.cz od uživatele otaznik007 v kategorii Rodina a vztahy – Ostatní rodina a vztahy. Počet odpovědí: 6.
www.odpovedi.cz
www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-7

bolak

ocko, víš že 64,29% tvých odkazů je nefunkčních? :)

co s tím budeš dělat?