Gami.Pet

member podle překladače znamená člen..a memory vzpomínka ..

jaktože ve filmu kde byly titulky říkaly membr apod a znamenala to něco ze vzpomínkama pamětí apod??

Odpovědi
Bedy

Nepoužívejte překladače, ale slovníky – asi nejlepší slovníky na internetu má Seznam – jukněte na http://slovnik­.seznam.cz – Slovník Vám ukáže co nejvíc překladů daného slova (podle významu).
Překladač ukáže zpravidla jen jeden překlad a kolikrát to je hrůza.

cochee

Ne. Možná šlo o nevytříbené ucho, member je skutečně člen a nemá s pamětí ani vzpomínkami nic společného, ale existuje slovo REMEMBER a to už skutečně znamená pamatovat si, vzpomenout si.