fanynek

Mém recordéra s HDD 160GB,HDD je prázdné,ale nahraju na něj pouze třetinu kapacity a hlásí plný disk.

V menu nabídky HDD je to označené,je tam třeba v režimu HQ napsáno ZBÝVÁ 31% v hodinách je to 2hod.52min.Tak jsem to vyzkoušel a skutečně po 2hod. a 52 minutách mi to hlásilo plný disk.Není to nějak málo?V režimu HQ mi to nahrálo pouze 12 GB a mělo by podle tabulky v návodu nahrát 30GB.Co s tím je?

Nejlepší odpověď
rynek878

první co bych udělal,naformátoval bych HDD !!!!!!!!!!