marci1

Měly by USA vydat Kevina Dahlgrena k potrestání do ČR ?

Vydají ho ? I když údajně svého občana nikdy do ČR nevydaly ? Petici k vydání do ČR na netu podepisují i sami Američané ( podepsalo to už min. 200 lidí ). Dnes by se mělo rozhodnout, jestli ho propustí na kauci.Co si myslíte Vy ?

Nejlepší odpověď
Braník

Jsem pro ,aby ho vydaly ale myslím,že to státy neudělají,jelikož jejich zákony jsou v tomto směru trošku odlišně od jiných.

Další odpovědi
Araxis

měly by,nesnesla bych pocit kdyby kdekoliv na světě běhal vrah bez potrestáni.

arygnoc

prečo?
veď nezabil Američanov.

Stačí si pozrieť akýkoľvek dojímák, kde chudák Američan zabije x ľudí pre záchranu jedného človeka (rozumej Američana).

Niet nad záchranu amerického života – i toho vrahovho.

pl4toon

Vydají ho. Co jsem slyšel ve zprávách, tak důkazy proti němu jsou silné. Schází jen motiv.