Měli rodiče pro vás připravené jméno,kdybyste se narodili jiného pohlaví?!

Doplňuji:
Pro zvídavé: Měl jsem se jmenovat Pavlína.

Nejlepší odpověď
Evasky

Ne,protože věděli na 100%,že budu holka :)) Ale kdybych byla kluk,tak se jmenuji Honza.

Další odpovědi
Damiana

Byla bych asi Jiříček. Mužské jméno měli jasné, na tom se shodla celá rodina. Ale těch ženských pro mne měli připraveno paradoxně několik, ale myslím, že nakonec vybrali dobře, jsem velmi spokojena.
A co ty Barbakane, byl bys Barborka?:-)

Drap

Netuším, myslím že ano, ale neni koho se zeptat.

Amie

Určitě měli. Každopádně tatínej se vytáhl. jelikož jsem se narodila v zahraničí a asi neplánovali s návratem do Čech, při diktování jména rovnou ukazuji občanku.

Ella

kdybych byla kluk, jmenuji se Jan, a teď by mi říkali Janko :D
ale holčičí jméno nevím jestli máma neměla připravený nebo byla po porodu v takovém šoku, že řekla první co ji napadlo, a to svoje jméno… takže tak :D

Bobule

Ano, měla jsem být Filip 🙂
Ovšem, tatínek si přál, kdybych byla holka, jako že jsem, Andreu… leč, maminka si postavila svou a když už se ji nenarodil Filip, tak byla Beátka 🙂

anonym

Ano. Mamča počítala, že budu kluk, tak jsem měla být po kmotrovi Ladislav. Moc si s tím páni rodičové hlavu nelámali, přidali mi jenom to „a“.

WeeBear

Měla jsem být Jan. Když se zjistilo, že kluk nebude, tak otec uvažoval, že by se přidalo jen „a“, tedy že bych se jmenovala Jana. No jo – jenže to už tak měl pojmenovanou dceru z prvního manželství, neprošlo mu to. 🙂
Poté to vzdal a nechal to na mamce, ta se nemohla rozhodnout. Podle všeho padaly návrhy na Nelu, Pavlu,.. A dopadlo to úplně jinak.