bobánek

Měli opravdu nacisté spojení na paranormální svět?

Nejlepší odpověď
ten který je

Nějaké bádání bylo.Podnikla se také výprava do Tibetu kde nacisté hledali původ nordické rasy.

Další odpovědi
anonym

Všemocní snad nebyli,ale kdo ví..Co je možné,co ne,věřit,nevěřit..

Zdroj: http://www.mys­teria.sk/readar­ticle.php?arti­cle_id=17

jendahun

Některé náhody se nedají podle mne vysvětlit Hitlerovou „prozřetelnos­tí“.V každém případě si myslím,že Hitler byla jen loutka a „magický nacionální socialismus“ jak to nazval prý sám Hitler – byl něčí záměr změnit běh světa a vědy jiným směrem,než se vyvíjel.Jejich světový názor se opíral o mystiky Gurdjijeva,Bla­vadskou a vědce Hörbigera…je to esoterická věda s odkazy na zaniklou rasu obrů a Áríjců.Jen někteří jsou prý "zasvěcení"a mají kontakt i spojení s touto zaniklou rasou obrů – nadlidí.Tito udržují rovnováhu ve vesmíru a na Zemi pomocí mentálních sil.Co na tom může být pravda,čert ví?Tak jsem to pochopil v knize: Jacques Bergier a Louis Pauwels -Jitro kouzelníků.

poa.li

Asi bychom se divili. Ale neomezoval bych se jen na nacisty..