Mirdas

Měli jste v dětství fiktivního kamaráda?

Podle některých odborníků to až tak neobvyklé není. Hrají si s ním, mluví, radí se, má jméno.
V dospívání na něj zapomínají, nebo se stydí o něm hovořit.
Máte takový zážitek, nebo jste o něm slyšeli ?
Doplňuji:

Za tu kategorii se omlouvám.
Dotaz posílám z mobilu a opakovaně mne tam zcela neomylně naskakovala jen a jen tato kategorie, přestože s dotazem nemá vůbec nic společného.

_

Odpovědi
huxa

Ano, v mládí imaginární zvířátko, zhruba do čtrnácti jsem měl imaginární celý klub lidí s tygrama, lvama, apod., s kterýma jsem se musel každý večer sejít a debatovali jsme nad našimi podniky.