Měli jste už v ruce českou pětitisícovou bankovku?

Dokázali byste i vybavit, kolikrát to tak bylo?

Nejlepší odpověď
fcoop

Jiná odpověď

Mám těch papírků plnou půdu.
Je to otravné, ta halda překáží, když se věší prádlo a navíc se musí občas přeházet, chytá totiž plíseň.

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Mnohokrát. Nedokáži odhadnout. Nejméně snad tisíckrát při různých příležitostech.

Nuk nuk

Jiná odpověď

Asi neodhadnu, kolikrát to bylo, ale určitě víckrát než jednou. Byly doby, kdy jsem ještě neměla bankovní účet a plat jsem dostávala hotově, ale i potom párkrát.

Pixma

Jiná odpověď

Ona ta bankovka existuje? Nikdy jsem ji neměl v rukou. Veškeré platby provádím bezhotovostně, popřípadě bankovkami nižší hodnoty.

zjentek

Jiná odpověď

Od doby, kdy bankovky vznikly, mám jednu srolovanou v propisce a tu mám vždy v kapse u čistý košile, počítá se to?

Cenobita

Ano po výběru z bankomatu

cochee

Ano po výběru z bankomatu

Lamalam

Ne, protože používám jen kartu na větší částky

Luxx

Jiná odpověď

pracuju v sázkové kanceláři a jednou jsem počítala celou hromadu tady těch papírů