Měli jste u postýlky při svém narození sudičky ?!

Doplňuji:
… i tu vlezlou a zlou sudičku ?

Nejlepší odpověď
annas

Samozřejmě.. Vím, co bylo včera, ale co přijde dál, se nedovím. Co mně sudičky předurčily? Určitě se se občas promíchalo zlo i dobro.

Ale věřím, že dobro zvítězí, že ta zlá sudička už nemá dostatek síly, i když si občas najde nějaké pomocníky.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, každý je má. I když u někoho se sejdou zřejmě pěkné mrchy.

fcoop

Každý je měl.
Jde i o to,jakou měly zrovna náladu.

Sůwa

To mne ještě nikdy nenapadlo, ale asi ano. Jen doufám, že to zlé už mám vybráno a dobrého ještě trochu zbylo. Nedaleko je na baráku cedule:
„Umřít? Dobře. Ale umřít dobře.“
Zdá se to sice morbidní, ale … 🙂

redy

Já určitě a byli na mě dost hodný,jinak bych už měla dávno po ptákách

pusinka50

Přivedl jsi mě k zamyšlení…a když nad tím tak přemýšlím, nechtěla bych zde vypadat jako nějak moc ublížená, ale myslím, že těch životních špatných událostí a neštěstí co mě potkala, bylo nějak moc na můj jediný život. Bylo samozřejmě i dobré a pár věcí se povedlo. Ale celkový můj dojem z mého života je spíš negativní. Tak budu doufat, že někde při mém narození stála dobrá sudička aspoň opodál a že by mě mohlo potkat ještě něco aspoň trochu dobrého

Medulienka

Neměla, protože je nikdo nepozval a vůbec mi to nevadí.
Doplňuji:
Svůj život si řídím sama spolu s náhodou.

Drahuška999

Zdravím, já jsem pro své dítě také pořizovala jednu novou postýlku a to konkrétně z této stránky zde – https://www.lu­ceda.cz/postyl­ka-s-kompletni-vybavou/ … Byla to postýlka s kompletní výbavou a musím říct, že jsme s ni neměli žádný, ale vůbec žádný problém… A sudička? Tak tu jsme u postýlky opravdu neměli 🙂