Avatar uživatele
anonym

Měli jste u postýlky při svém narození sudičky ?!

Doplňuji:
… i tu vlezlou a zlou sudičku ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, annas, johana 56, pusinka50, Drap, fcoop, Sůwa, redy, Illines, badisko, gagaga, Medulienka před 3804 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Samozřejmě.. Vím, co bylo včera, ale co přijde dál, se nedovím. Co mně sudičky předurčily? Určitě se se občas promíchalo zlo i dobro.

Ale věřím, že dobro zvítězí, že ta zlá sudička už nemá dostatek síly, i když si občas najde nějaké pomocníky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě, každý je má. I když u někoho se sejdou zřejmě pěkné mrchy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Každý je měl.
Jde i o to,jakou měly zrovna náladu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

To mne ještě nikdy nenapadlo, ale asi ano. Jen doufám, že to zlé už mám vybráno a dobrého ještě trochu zbylo. Nedaleko je na baráku cedule:
„Umřít? Dobře. Ale umřít dobře.“
Zdá se to sice morbidní, ale … 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Já určitě a byli na mě dost hodný,jinak bych už měla dávno po ptákách

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Přivedl jsi mě k zamyšlení…a když nad tím tak přemýšlím, nechtěla bych zde vypadat jako nějak moc ublížená, ale myslím, že těch životních špatných událostí a neštěstí co mě potkala, bylo nějak moc na můj jediný život. Bylo samozřejmě i dobré a pár věcí se povedlo. Ale celkový můj dojem z mého života je spíš negativní. Tak budu doufat, že někde při mém narození stála dobrá sudička aspoň opodál a že by mě mohlo potkat ještě něco aspoň trochu dobrého

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulienka

Neměla, protože je nikdo nepozval a vůbec mi to nevadí.
Doplňuji:
Svůj život si řídím sama spolu s náhodou.

Upravil/a: Medulienka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drahuška999

Zdravím, já jsem pro své dítě také pořizovala jednu novou postýlku a to konkrétně z této stránky zde – https://www.lu­ceda.cz/postyl­ka-s-kompletni-vybavou/ … Byla to postýlka s kompletní výbavou a musím říct, že jsme s ni neměli žádný, ale vůbec žádný problém… A sudička? Tak tu jsme u postýlky opravdu neměli 🙂

před 1181 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek