Měli jste rády Demise Roussose?

Snad víte,že dnes zemřel.Rád na něj budu vzpomínat.Jeho písničky jsem poslouchal v ranném mládí a jeho hlas byl pro mne nezapomenutelný.
http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/359848-ve-veku-68-let-zemrel-recky-zpevak-demis-roussos.html
jedna jeho krásná:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=dxaSPW1MN5I
Doplňuji:
doplňuji: měli jste ho rádi?

Nejlepší odpověď
ahold

No jéje. Ty jeho slaďáky. Na ty jsme se tak rády nechaly balit. 😉
Škoda.

Další odpovědi
marci1

No jo, Demis, Řecko, moře, jeho hlas byl obdivuhodný. ☹
Doplňuji:
Byl příjemný, usmíval se. Škoda.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WFwrBLUq­MZ4

suaeda

Ano. LP desky od Demise Roussose jsem za bývalého režimu vozil z tehdejší Jugoslávie. U nás nebyly a internet ještě neexistoval. Zpíval nádherné písničky.

setapouch

Myslim, ze jsem to jmeno nikdy neslysel. Opravdu je nutne meldovat kazde individuum, ktere umre?

Agneta

Jeho muzika je super, ale pohled na něj ne :DDD

(Demis promiň… já stejně doporučuji se na muzikanty nedívat – hlavně při klasické hudbě, neboť pohled na orchestr by mě dostal do „pozemské sféry“ – z „božské“)

ten který je

Pár jeho nahrávek jsem měl ještě na cívkovém magnetofonu.Bya to taková oddychovka,ale hard rock byl na prvním místě.R.I.P.

Lamalam

Tento styl jsem nikdy neposlouchala.

Agneta

ahold >>> promiň, ale tahle tvoje věta „Na ty jsme se tak rády nechaly balit“ působí v dnešním světě poněkud … z jiného světa. Je to sexismus, namířený proti mužům. Neměla bys ještě pár takových příkladů? Vím, že za to nemůžeš, že pocházíš z jiné doby…takže vy jste seděly jako slepičky někde v růžku a čekaly až někdo příjde, že? :DDD

ten který je

Jj,tehdá to bylo trochu jiný.Holky se zvaly do kina,na kafe,na víno do vinárny a tak trochu se dobývaly.Také se ženám neříkalo ty vole.