klumprt

Měli jste rádi Vlado Štancela?

Pro mě to byla jedna z mála postav televizní obrazovky, která mi byla čistě sympatická. Takový zvláštní a milý pán, který dělal v Černých ovcích dobrou práci.

http://kultura­.zpravy.idnes­.cz/zemrel-vlado-stancel-0r4-/filmvideo.as­px?c=A161110_173058_fil­mvideo_spm

Nejlepší odpověď
anonym

Měl neskutečný talent. Nikdy nezapomenu na jeho: „Dal som si malý aperitív, potom hlavné jedlo – moravský bravčový vrabec s knedlíčkom zemiakovym, potom jedno pivo, ale nejako mi to nesedlo tak som se vrátil k tomu jedlu, dal som si pre zmenu špenátik s masíčkom a knedlíčkom zemiakovym, ale ani to mi neurobilo dobre tak som sa vrátil opet k tomu pivu a dal som si jednu becherovku aby to lepšie vytrávilo a potom si zjistil, že vlastne som zase hladný…no tak som si dal zase jedlo, tentokrát to bolo lečo s klobáskou, výbornou a potom som si dal šlahačku a potom mrkvičkový šalátik, ale neurobilo mi to dajako dobre.....vrátil som sa opet zase k tomu pivu dal som si jedno alebo dve piva, potom som zkusil opet becherovku kvoli esencii, ale hned som sa vrátil zase k pivu, pak k becherovke, k pivu, k becherovke a opet k pivu…nakonec som sa tak ožral až som sa poblil.......... “

No můžete se na to podívat na videu! :)

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MY_bvoN5He­I&feature=you­tu.be&t=14s

Další odpovědi
marci1

Ano, měla jsem jej ráda. Nejenom v Černých ovcích, ale i jinak mi byl sympatický. Už ráno, když jsem zjistila, že tak mladý zemřel, bylo mi ho líto. Stalo se, bohužel proti tomu nemůžeme nic dělat. Upřímnou soustrast pozůstalým.

v České sodě byl vtipný. 🙂