ptáč

Měli jste rádi Přemka Podlahu?

Nejlepší odpověď
quentos

„mít rád“ bych to nenazýval, ale nevadil mi, ten jeho pořad byl docela dobrej… obdivuhodná byla jeho aktivita v pořadu až do vysokého věku. Jestli se nepletu, vrátil se do pořadu i po prodělaném infarktu, klobouk dolů. Obrovský kus práce a nesmazatelné zapsání se do paměti diváků mu nikdo upřít nemůže.

Další odpovědi
anonym

Ne, že bych ho nějak moc vyhleávala, ale nevadil mi, měla jsem ráda jeho pořad
Doplňuji:
Aha, ale po tom, co jsem se o něm dočetla, jak se zachoval k bývalé kolegyni jsem si o něm udělala svůj obrázek a vzpomínka už se nebude týkat tedy hodného strejdy z receptáře,ale nesnášenlivýho kverulantskýho prďolu.

Lamalam

Jsem asi trochu mimo, proč měli? On snad zemřel?
Doplňuji:
Nebyl můj oblíbenec, ale přesto mu přeji spokojené zahradničení v nebeské zahrádce.

anonym

Myslíš v pořadu Receptář ? Ne, neměl!
Doplňuji:
V úterý zemřel po dlouhé těžké nemoci populární moderátor televizních pořadů pro kutily a zahrádkáře Přemek Podlaha. Bylo mu 76 let. Úpřimnou soustrast jeho blízkým.

marci1

Měla. Bohužel už není mezi námi. Byl vždy dobře naladěn, uměl poradit. ☹

led

Ano, ako moderátora, človeka, ktorý dokázal upútať diváka a podať manuálnu prácu ako zábavu.
Ako človeka som ho nepoznala.

RyuzakiKate

Tenhle semestr jsme měli předmět „Pěstitelství a chovatelství“, kde nám pan docent promítal receptáře z 80. let s Přemkem a jakýmsi Antonínem Dolejším. Bylo docela vtipný sledovat, jak pan Dolejší šel s hráběmi dělající rýhy do hlíny a Přemek za ním cupital s obřím mikrofonem :)
Tyjo, no, tak o tomhle vůbec nevím.. Nějak nám těch mrtvých slavných přibývá..

zjentek

já ho znal jako „přemeta prkennou podlahu“

dědapetr

Přemka Podlahu ne,ale jeho pořad ano.

annas

Není to dlouho, narazila jsem na něho na Barrandově, když jsem přepínala programy…

Moc jsem jeho pořady nesledovala, takže ráda či neráda – nevím. Ale už mu svíčka dohořela, zůstanou vzpomínky na pořad, který uváděl . ☹

anonym

Ano, myslím, e věděl, že to s ním už není dobré po zdravotní stránce, jeho následníkem je Hemala, píšu to dobře?

annas

Jo, Hemalu jsem registrovala, ale Receotář jsem dlouho neviděla.