zvonisek

Měli jste rádi Helenu Růžičkovou?

Já ji mam rada a vy? Sice neměla hereckou školu, ale byla i tak izasna. Ještě dnes se ráda podivam na filmy s ní.

Nejlepší odpověď
tatanka

Měl jsem rád nejenom paní Helenku, ale i jejího syna Jirku s kterým jsme vymetali diskotéky. Jirka velice rád a perfektně tančil a vůbec, byl velmi dobrý a žádaný společník. Díky za vzpomínku.

Další odpovědi
suaeda

Ano. Byla to lidová herečka, která si na nic nehrála. Pamatuji si, že před lety jsem byl v jedné vyhlášené hospodě a večer vešel do dveří celý štáb, který poblíž natáčel film. V čela šla Růžičková, která se pozdravila s celou hospodou.

Drap

Ano, měl.

brillant

Samozřejmě.

frantas

Byla úžasná a rozdávala radost

Lamalam

Byla mi lhostejná.