Měli jste předtuchu, která se vyplnila?

jestli jste sami zažili,příp. znáte někoho, kdo „měl“ sen,tušení,před­tuchu,která se vyplnila.Třeba jen částečně.

Odpovědi
HerbiG

ja a mam ji casto…nekdy tomu nechci ani uverit … rika se tomu laninsky dežaví …

anetadela1

Já jsem to taky mívala. Teď už to není tak často. Naposledy, když jsem věděla, že dědu se kterým se loučím, vidím naposledy. Vždycky mi to ale dojde až po… Takže, když jsem se dověděla, že děda zemřel, v tu chvíli mi došlo, že jsem při poslední návštěvě věděla, že ho vidím naposledy. Neumím si to naplno uvědomit, bylo mi řečeno, že abych si to uměla uvědomit naplno, musím na to přijít jak se to dělá. Bohužel jsem na to nikdy nepřišla a myslím, že mě to spíš už opouští… :(

ten který je

Do slova a do písmene ne ale někdy mám takový zvláštní pocit že přijde nějaká nepřijemnost a to se vyplní.Většinou je to když se mi delší dobu daří dobře.

anonym

já když jsem byl dost mladý,teď už se mi to nestává,tak se stávalo,že jsem měl najednou takový zvláštní pocit toho,že to co se zrovna děje ,jsem už jednou prožil(až z toho mrazilo v zádech),stávalo se mi to dost často,ale jak říkám,teď už dlouho,dlouho ne.

Gorouš

Tohle mám pořád, např. dnes už několikrát. Říká se tomu intuice neboli 6. smysl. Sny nám mohou pomoci změnit budoucnost nebo upozornit na něco, co se má udát. Většinou se nimi denně řídím. Je to dar – rozvinutá intuice. Gratuluji.

Toruk

Bubco, mám zkušenost, která bezprostředně nesouvisí s tvou otázkou, ale myslím, že ani k ní nemá daleko. Jde o toto: občas se mi stává, že se uprostřed zaslouženého spánku probudím a za několik sekund (ne víc, než za minutu) mi zazvoní telefon…

Jak tak sleduji, dle odpovědí/ ohlasů, je zde mnoho lidí, kterým tato tématika není cizí…
což mě u empatických lidí až tak nepřekvapuje 🙂

dagry

No Herbigu, myslím, že „dežaví“ je něco jiného. Já tomuto jevu říkám normálně 6. smysl a stává se mi to bohužel dost často. Bohužel proto, že si tímto vždycky přivolám něco nepříjemného. Štěstíčko to si dává načas !!!!

iwetax

Vždy když někdo v mém životě umřel , tak jsem několik dní před tím na něj myslala a plakala , že kdyby odešel tak mi bude chybět.

Adulinka

jo skoro každou chvíly je to upe halda=D