Zlatý

Měli jste někdy v kuchyni myš? Co jste dělali? Co říkáte na odpověď lvice?

http://www.odpovede.sk/…
Doplňuji:
Třeba na silnici ji autem nepřejedu a snažím se vyhnout, jak to jde. mužský mi říkal, ty se jednou kvůli myši zabiješ. Ale jezdím opatrně.
Ale když mi v kuchyni rozkousala několik krabic s Tatra mlékem do kávy a půlka byla na podlaze ( pochutnali si pejsci), + další škody, nadšená jsem nebyla a systém ochočování si neumím představit v praxi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

já mít v kuchyni myš tak se stěhuju,v létě donesl syn myš a ona mu utekla odjela jsem na celý den k sestře dokud jí nenašlí a nevyhodili,jinak lvice má pravdu v tom božím tvorečkovi,ale že by byl krásný a musela ho mit zrovna v podnájmu to zas né

Další odpovědi:

Bronzový

Moje sestra má myš v kuchyni každou chvíli.Má 2 kočky a ty venku myši chytají,ale občas ji nezakousnou,donesou si ji živou domů a tam si společně hrají.Když je to přestane bavit,tak myš nechají být a jdou ven.Sestra z toho má vždycky ohromnou radost.Nedivím se jí:-)

Zlatý

Určite máte na mysli, to malé sivé zvieratko, ktorého sa slečny boja...
Chápem lvici, ktorá si chce myšku ochočiť - určite si spomenula na bájku "Lev a myš" a poisťuje sa.

Pokročilý

Myš v kuchyni to je pohroma. Chytali jsme ji 2 dny,než se chytla do pastičky na salám.Už nikdy více doufám.

Bronzový

Názor Lvice je velmi zvláštní.Že by byla až taková ochránkyně zvířat?
Měl jsem v kuchyni rejska.Myší past na něj byla velká,jed nepůsobil,každý večer si dělal procházku po kuchyni.Až po delší době se mi ho povedlo odchytit do klecové pasti.

Bronzový

Taková myš dokáže zamotat život celé rodině.Já se jich nebojím,ale doma je nechci a ani jednu,natož abych se ji snažila ochočit.Když vezmu chleba a on bude nakousanej,tak o nějakém ochočování nemůže být řeč a to nemluvím o tom nočním rachocení.

Stříbrný

Mám domek na venkově přez všechnu snahu o zavírání dveří se mi sem nějaká myš dostane .Tak jsem jim tu připravil několik pastí a pohoštění s granulemi Lanirat jednou si udělali hnízdo v uložené peřině a tak jsem z toho nemněl žádnou radost.

Zlatý

Mámo,táto v kuchyni je myš,pustíme .........

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.