Avatar uživatele
ReHu

Měli jste někdy v kuchyni myš? Co jste dělali? Co říkáte na odpověď lvice?

http://www.od­povede.sk/otaz­ky/ako-chytit-mys-v-kuchyni
Doplňuji:
Třeba na silnici ji autem nepřejedu a snažím se vyhnout, jak to jde. mužský mi říkal, ty se jednou kvůli myši zabiješ. Ale jezdím opatrně.
Ale když mi v kuchyni rozkousala několik krabic s Tatra mlékem do kávy a půlka byla na podlaze ( pochutnali si pejsci), + další škody, nadšená jsem nebyla a systém ochočování si neumím představit v praxi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, anonym, elektrikář, anonym, iq před 4919 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

já mít v kuchyni myš tak se stěhuju,v létě donesl syn myš a ona mu utekla odjela jsem na celý den k sestře dokud jí nenašlí a nevyhodili,jinak lvice má pravdu v tom božím tvorečkovi,ale že by byl krásný a musela ho mit zrovna v podnájmu to zas né

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iq

Moje sestra má myš v kuchyni každou chvíli.Má 2 kočky a ty venku myši chytají,ale občas ji nezakousnou,donesou si ji živou domů a tam si společně hrají.Když je to přestane bavit,tak myš nechají být a jdou ven.Sestra z toho má vždycky ohromnou radost.Nedivím se jí:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Určite máte na mysli, to malé sivé zvieratko, ktorého sa slečny boja…
Chápem lvici, ktorá si chce myšku ochočiť – určite si spomenula na bájku „Lev a myš“ a poisťuje sa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zmimi

Myš v kuchyni to je pohroma. Chytali jsme ji 2 dny,než se chytla do pastičky na salám.Už nikdy více doufám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Názor Lvice je velmi zvláštní.Že by byla až taková ochránkyně zvířat?
Měl jsem v kuchyni rejska.Myší past na něj byla velká,jed nepůsobil,každý večer si dělal procházku po kuchyni.Až po delší době se mi ho povedlo odchytit do klecové pasti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Taková myš dokáže zamotat život celé rodině.Já se jich nebojím,ale doma je nechci a ani jednu,natož abych se ji snažila ochočit.Když vezmu chleba a on bude nakousanej,tak o nějakém ochočování nemůže být řeč a to nemluvím o tom nočním rachocení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Mám domek na venkově přez všechnu snahu o zavírání dveří se mi sem nějaká myš dostane .Tak jsem jim tu připravil několik pastí a pohoštění s granulemi Lanirat jednou si udělali hnízdo v uložené peřině a tak jsem z toho nemněl žádnou radost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mámo,táto v kuchyni je myš,pustíme .........

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek