hanny 2

Měli jste někdy "tenisový loket?"A jak jste to léčili?

Doplňuji:
Hanulko děkuji,už nemám dnes body.Ptám se kvůli švagrové,chodí na „rázové vlny“,bolí to jak sv..a.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Hani ,nemám vlastní zkušenost zkus se začíst zde
http://www.or­dinace.cz/cla­nek/jak-lecit-tenisovy-loket/

Další odpovědi
ReHu

Měla jsem, byla to síla, nemohla jsem se ani učesat, řadit v autě – problém, …
Doktor říkal, že jsem zralá na operaci, ale já si řekla, že ta mi neuteče a zkusila bio lampu. To červené světlo.
Po pravidelném svícení, používala jsem to blikající s hlubším účinkem, cca za 1/2 roku jsem se uvědomila, že už to nebolí. Už to je pár let a jsem OK.
Takže mohu jen doporučit.

iceT

Mamka byla na operaci před pár lety.

franku

Mě to dali do sádry,aby to bylo 3 týdny v klidu

anonym

Měl jsem na vrchní straně a na obou loktech tenisáky.|Byl jsem operován a mám klid,ale upozornili mě,že budu muset jít na kudlu i se spodní části loktů,ale zatím se držím,žeru tablety a tak operaci oddaluji.

hanulka11

nečekám na body, slyšela jsem o rázové vlně -samé dobré zkušenosti ,ale bylo to spíš s bolestivou patou