Trolejbusek

Měli jste někdy slepýše doma nebo na zahradě?

Nejlepší odpověď
Elis Pokorná

Zrovna teď jsem si chovala jednoho samečka pěkného:)

Další odpovědi
Drap

Na zahradě je mám každý rok. Už i letos jsem ho viděl

anonym

Na zahradě. Byl to docela špatný pocit, když jsem šla otrhat rajčata a spadl mi na ruku a potom na zem. V tu ránu jsem nepřemýšlela, jestli je to had nebo ne. Zaječela jsem a upalovala pryč. Potom jsem si teprve srovnala v hlavě, co to vlastně bylo za tvora a šla jsem ta rajčata dosklízet.

anonym

Na zahradě ne, jen v lese, slepýš umí předstírat, že je mrtvý, když mu hrozí nebezpečí, je to neškodné zvířátko, nejradši má ke svačině hmyz, nehrozí od něj žádné nebezpečí.
Pro badisko: ptá se proto, protože to chce vědět 😁

Braník

slepýš vyhledává teplá místa,občas ho mám v kalhotech a i na zahradě

anonym

Každé ráno doma, než rozlepím oči 😁

briketka10

:DD