Miroslavst

Měli jste někdy ptáka v ruce?

Říká se, že lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. Měli jste někdy vrabce v hrsti?

Nejlepší odpověď
GM

Vrabce jsem v hrsti neměla, leda mrtvou vlaštovku, kterou Kočička přinesla do kuchyně. A včera živého krtka – to byl ale macek!

Další odpovědi
anonym

jo držela jsem holuba,poštovního
Doplňuji:
Mojítku to ti vždycky uletí?:D

led

naposledy dnes poobede. Chudák umrel a ležal nikým nevšímaný a prekračovaný na chodníku.

Chandler

Když jdu na wc, tak v jednom kuse

BEAES

Ano a byl to exot.

mojitek

nekolikrat denne,ale je to spis orel nez vrabec 😉

Doplňuji:
jo,neposeda je to 😉

kapka

Copak vrabce, toho taky a taky kosa, ale jednou jsem přitáhla domů, ještě do paneláku racka. Na ulici ho v letu srazilo auto, tak jsem ho sebrala a doma mu napustila vanu, aby si mohl plavat. 🙂
Nakonec mu asi nic moc nebylo, večer totiž přišel táta a musela jsem racka jít pustit. Dala jsem ho na balkon a on odletěl.

p-e-t

Orý když du na wc tak v jednom kuse :D :d
Já ano jednou ve vsi… tam poskakoval malý vrábcák na zemi tak mi ho bylo líto tak sem si ho vzal domů dal ho do klece na zahradu dal jsme mu jidlo (zrni) a vodu. A ráno kdyz jsem prisel tak tam nebyl.....

Michal

Pokaždé,když se mi chce......