Klára K.

měli jste někdy imaginárního kamaráda? a jak se jmenoval?

Doplňuji:
Já jsem měla a ještě pořád si s ním někdy povídám. Jmenuje se Sydney a je to taková postavička ve tvaru vajíčka, nosí červenou kšiltovku a horní polovinu těla má růžovou a dolní žlutou. Aji jsem si ho jednou ušila. A ten Sydney (můj imag. kamarád) má taky imag. kamaráda jménem Ralph, to je zase takovej čtvereček. No, a ten Ralph (imag. kamarád mého imag. kamaráda) má malou sestru Emmu, která má taky tvar jako vajíčko, ale je menší a růžová.

Nejlepší odpověď
quentos

jako malej prcek jo a jmenoval se Pepík ;{)> při rozhovorech s ním jsem si ještě stíhal měnit hlasy :{D>
zzzzz: zajímavej postřeh – tehdy jsem jedináčkem skutečně byl

Další odpovědi
bolak

Měl, ale ve dvaceti se ukázalo že byl opravdovej. Málem mě to položilo.

dot > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byl-nebo-je-ve-vasem-zivote-nekdy-nejaky-imanigarni-vymysleny-kamarad

badisko

ne naco?…

Shuffle

Ano, byla to holka, v teplácích a mikině a jmenovala se Bitka 🙂 bavila jsem se s ní každý den, ale i teď (12 let) si na ni občas vzpomenu. Radila mi, jak se mám rozhodovat, když jsem se nudila, tak mě zabavila…uměla létat, lozit po stěnách a měla další nadpřirozené schopnosti.

zzzzz

Ne, nikdy. Je to spíš u jedináčků.

Matthew

Jmenoval se Bobby Sixkiller ! :D Ale to je zážitek z dětství :D:D