Avatar uživatele
Klára K.

měli jste někdy imaginárního kamaráda? a jak se jmenoval?

Doplňuji:
Já jsem měla a ještě pořád si s ním někdy povídám. Jmenuje se Sydney a je to taková postavička ve tvaru vajíčka, nosí červenou kšiltovku a horní polovinu těla má růžovou a dolní žlutou. Aji jsem si ho jednou ušila. A ten Sydney (můj imag. kamarád) má taky imag. kamaráda jménem Ralph, to je zase takovej čtvereček. No, a ten Ralph (imag. kamarád mého imag. kamaráda) má malou sestru Emmu, která má taky tvar jako vajíčko, ale je menší a růžová.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, kapka, fcoop, zzzzz, anonym před 4114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jako malej prcek jo a jmenoval se Pepík ;{)> při rozhovorech s ním jsem si ještě stíhal měnit hlasy :{D>
zzzzz: zajímavej postřeh – tehdy jsem jedináčkem skutečně byl

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Měl, ale ve dvaceti se ukázalo že byl opravdovej. Málem mě to položilo.

dot > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byl-nebo-je-ve-vasem-zivote-nekdy-nejaky-imanigarni-vymysleny-kamarad

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

ne naco?…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shuffle

Ano, byla to holka, v teplácích a mikině a jmenovala se Bitka 🙂 bavila jsem se s ní každý den, ale i teď (12 let) si na ni občas vzpomenu. Radila mi, jak se mám rozhodovat, když jsem se nudila, tak mě zabavila…uměla létat, lozit po stěnách a měla další nadpřirozené schopnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Ne, nikdy. Je to spíš u jedináčků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Jmenoval se Bobby Sixkiller ! :D Ale to je zážitek z dětství :D:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek