Avatar uživatele
fg

Měli jste někdy čtyřku na vysvědčení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4692 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Ano

Jasně, že jo – 2× nebo 3×.
A co, stalo se houby – svět se točí dál a ani doma mě za to nezabili :)
Pokud nejsi vyloženě notorický flákač, o nic přece nejde! Každý v sobě ten šprťácký potenciál holt nemá a každý rozumný člověk to pochopí. Jestli sám jednou neplánuješ studovat SŠ/VŠ, bez perfektních známek se docela v klídku obejdeš – víc než jedničky odshora ž dolů se totiž acení snaha a kladný přístup ke studiu celkově. Ukaž všem, že v tomhle směru máš svědomí čistý – a každý ten tvůj „čtverec“ ochotně přehlídne, věř mi. Navíc – je milionkrát lepší ZNÁT málo, ale umět „to málo“ efektivně využít v praxi..než mít tuny TEORETICKÝCH znalostí, se kterými si v praxi nebudeš vědět rady 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ano

dvakrát na gymnáziu z fyziky a dvakrát z matematiky, jeden a dva roky před maturitou – tehdy, když jsme probírali analytickou geometrii a podobné koniny. Co byste řekli – dnes si doučováním matematiky občas přivydělám :{D>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ne

Nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Ne

ne, ale hrozila mi z matiky. Kde jsou ty časy :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ne

Čtyřku ne,ale mám zajímavé vysvědčení ze ZŠ. Na konci roku,samé jedničky a trojku z chování.Podobné měl ještě kamarád,a zbytek třídy,bez ohledu na ostatní známky,chování,dvoj­ka.Ale ten rok,stál za to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Ano

Mel a dokonce jednou v pololeti i petku z chemie. Pred pololetim ucitelka kontrolovala domaci ukoly od zacatku roku a ja je nemel. Tak jsem behem jedne hodiny vyfasoval trinact petek. Ucitelka udelala prumer a s tim se nedalo uz nic delat. Doma byl taky celkem hukot, pac otec vyucoval chemii na VSCHT.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Ano

Na SVVŠ téměř běžně, byla to škola z donucení 😁 Maturita potom ale stejně sranda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

A ne jednu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verca97

Ne

Nikdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ano

I pětku 🙂 V prváku z matiky. Ale povedlo se mi to na konci roku dotáhnout na 2.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
modroočka

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kubas11

Ne

Naštěsí ne :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Ano

na Gymnáziu =D matika mi nikdy moc nešla =( pak jsem se tak strašně začala bát počítání, že jsem přestala zvládat i chemii a fyziku, ale fyzika nebyla tak hrozná, náš třídní byl Hurvínek Anděl, při jeho hodinách nešlo být ve stresu =)
Jinak opravdu ta špatná matika byla spíš ze stresu z profesorky – jakmile za mnou zaklaply dveře školy a já měla maturitu v kapse a matiku za sebou přestala jsem si kousat nehty =D
A jinak ve čtvrťáku ve druhém pololetí – nějak jsme byli všichni takoví free až jsem si z toho uhnala čtverec z angličtiny – maturitní otázky vypracované z hodiny na hodinu mi dávaly zabrat =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Ano

Na ZDŠ nebyl čas na takové ptákoviny jako je učení.Měl jsem jich pár.Jednu dokonce z hudební výchovy – odmítl jsem zpívat hymnu před celou třídou.V tělocviku jsem se nechtěl pro nic zanic honit za balónem ve fotbale,když jsme měli společnou hodinu s holkami a hráli jsme vybíjenou,pořád mě vybíjela Vasila,mohutná Řekyně co se mnou seděla v lavici.Odmítl jsem hrát a chodit do TV.Jó,chudák mamka,ta to pak musela ve škole pořád urovnávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Ne

nebyl důvod mít takovou známku.
učení mne bavilo.

no dobře, hudební výchova ne (spívat umím jako páv).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nejlulu

ne

před 3302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Zapomněla jsem se pochlubit, že na střední jsem jednou v pololetí taky měla „zajímavý“ vysvědčení – až na několik málo vyjímek samý pětky :D Kvůli vysokým absencím jsem tehdy měla dělat komisionální zkoušky, už ani nevím, co se stalo, ale nedostavila jsem se k nim. Ty pětky se na výzu vyjímaly fakt krásně :))

před 4692 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek