fg

Měli jste někdy čtyřku na vysvědčení?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
barnajka

Ano

Jasně, že jo – 2× nebo 3×.
A co, stalo se houby – svět se točí dál a ani doma mě za to nezabili :)
Pokud nejsi vyloženě notorický flákač, o nic přece nejde! Každý v sobě ten šprťácký potenciál holt nemá a každý rozumný člověk to pochopí. Jestli sám jednou neplánuješ studovat SŠ/VŠ, bez perfektních známek se docela v klídku obejdeš – víc než jedničky odshora ž dolů se totiž acení snaha a kladný přístup ke studiu celkově. Ukaž všem, že v tomhle směru máš svědomí čistý – a každý ten tvůj „čtverec“ ochotně přehlídne, věř mi. Navíc – je milionkrát lepší ZNÁT málo, ale umět „to málo“ efektivně využít v praxi..než mít tuny TEORETICKÝCH znalostí, se kterými si v praxi nebudeš vědět rady 😉

Další odpovědi
quentos

Ano

dvakrát na gymnáziu z fyziky a dvakrát z matematiky, jeden a dva roky před maturitou – tehdy, když jsme probírali analytickou geometrii a podobné koniny. Co byste řekli – dnes si doučováním matematiky občas přivydělám :{D>

anonym

Ne

Nikdy.

Terryle

Ne

ne, ale hrozila mi z matiky. Kde jsou ty časy :)

tom004

Ne

Čtyřku ne,ale mám zajímavé vysvědčení ze ZŠ. Na konci roku,samé jedničky a trojku z chování.Podobné měl ještě kamarád,a zbytek třídy,bez ohledu na ostatní známky,chování,dvoj­ka.Ale ten rok,stál za to.

casey

Ano

Mel a dokonce jednou v pololeti i petku z chemie. Pred pololetim ucitelka kontrolovala domaci ukoly od zacatku roku a ja je nemel. Tak jsem behem jedne hodiny vyfasoval trinact petek. Ucitelka udelala prumer a s tim se nedalo uz nic delat. Doma byl taky celkem hukot, pac otec vyucoval chemii na VSCHT.

www

Ano

Na SVVŠ téměř běžně, byla to škola z donucení 😁 Maturita potom ale stejně sranda.

anonym

Ano

A ne jednu.

verca97

Ne

Nikdy

Deli

Ano

I pětku 🙂 V prváku z matiky. Ale povedlo se mi to na konci roku dotáhnout na 2.

Jikra

Ano

modroočka

Ano

filva

Ne

Kubas11

Ne

Naštěsí ne :DD

Ella

Ano

na Gymnáziu =D matika mi nikdy moc nešla =( pak jsem se tak strašně začala bát počítání, že jsem přestala zvládat i chemii a fyziku, ale fyzika nebyla tak hrozná, náš třídní byl Hurvínek Anděl, při jeho hodinách nešlo být ve stresu =)
Jinak opravdu ta špatná matika byla spíš ze stresu z profesorky – jakmile za mnou zaklaply dveře školy a já měla maturitu v kapse a matiku za sebou přestala jsem si kousat nehty =D
A jinak ve čtvrťáku ve druhém pololetí – nějak jsme byli všichni takoví free až jsem si z toho uhnala čtverec z angličtiny – maturitní otázky vypracované z hodiny na hodinu mi dávaly zabrat =D

jendahun

Ano

Na ZDŠ nebyl čas na takové ptákoviny jako je učení.Měl jsem jich pár.Jednu dokonce z hudební výchovy – odmítl jsem zpívat hymnu před celou třídou.V tělocviku jsem se nechtěl pro nic zanic honit za balónem ve fotbale,když jsme měli společnou hodinu s holkami a hráli jsme vybíjenou,pořád mě vybíjela Vasila,mohutná Řekyně co se mnou seděla v lavici.Odmítl jsem hrát a chodit do TV.Jó,chudák mamka,ta to pak musela ve škole pořád urovnávat.

arygnoc

Ne

nebyl důvod mít takovou známku.
učení mne bavilo.

no dobře, hudební výchova ne (spívat umím jako páv).

RAB

Ne

nejlulu

ne

barnajka

Zapomněla jsem se pochlubit, že na střední jsem jednou v pololetí taky měla „zajímavý“ vysvědčení – až na několik málo vyjímek samý pětky :D Kvůli vysokým absencím jsem tehdy měla dělat komisionální zkoušky, už ani nevím, co se stalo, ale nedostavila jsem se k nim. Ty pětky se na výzu vyjímaly fakt krásně :))