Pokročilý

Měli jste někdy čtyřku na vysvědčení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 53% Ne 47%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano

Jasně, že jo - 2x nebo 3x.
A co, stalo se houby - svět se točí dál a ani doma mě za to nezabili :)
Pokud nejsi vyloženě notorický flákač, o nic přece nejde! Každý v sobě ten šprťácký potenciál holt nemá a každý rozumný člověk to pochopí. Jestli sám jednou neplánuješ studovat SŠ/VŠ, bez perfektních známek se docela v klídku obejdeš - víc než jedničky odshora ž dolů se totiž acení snaha a kladný přístup ke studiu celkově. Ukaž všem, že v tomhle směru máš svědomí čistý - a každý ten tvůj "čtverec" ochotně přehlídne, věř mi. Navíc - je milionkrát lepší ZNÁT málo, ale umět "to málo" efektivně využít v praxi..než mít tuny TEORETICKÝCH znalostí, se kterými si v praxi nebudeš vědět rady ;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Ano

dvakrát na gymnáziu z fyziky a dvakrát z matematiky, jeden a dva roky před maturitou - tehdy, když jsme probírali analytickou geometrii a podobné koniny. Co byste řekli - dnes si doučováním matematiky občas přivydělám :{D>

Ne

Nikdy.

Zlatý

Ne

ne, ale hrozila mi z matiky. Kde jsou ty časy :)

Zlatý

Ne

Čtyřku ne,ale mám zajímavé vysvědčení ze ZŠ. Na konci roku,samé jedničky a trojku z chování.Podobné měl ještě kamarád,a zbytek třídy,bez ohledu na ostatní známky,chování,dvojka.Ale ten rok,stál za to.

Bronzový

Ano

Mel a dokonce jednou v pololeti i petku z chemie. Pred pololetim ucitelka kontrolovala domaci ukoly od zacatku roku a ja je nemel. Tak jsem behem jedne hodiny vyfasoval trinact petek. Ucitelka udelala prumer a s tim se nedalo uz nic delat. Doma byl taky celkem hukot, pac otec vyucoval chemii na VSCHT.

Zlatý

Ano

Na SVVŠ téměř běžně, byla to škola z donucení :-D Maturita potom ale stejně sranda.

Zlatý

Ano

A ne jednu.

Ne

Nikdy

Bronzový

Ne

Ke konci gymplu, když jsem už fakt hodně chlastal, jsem dostal 2x trojku (z chemie od blbé učitelky, která se mi za to nalitá na maturitním večírku omlouvala, a z nepovinného matematického semináře, protože mi nepřirostly k srdci integrály).

Ale maturitu jsem měl 4x za jedna. :)

Zlatý

Ano

I pětku :-) V prváku z matiky. Ale povedlo se mi to na konci roku dotáhnout na 2.

Stříbrný

Ano

Pokročilý

Ne

Pokročilý

Ne

Naštěsí ne :DD

Stříbrný

Ano

na Gymnáziu =D matika mi nikdy moc nešla =( pak jsem se tak strašně začala bát počítání, že jsem přestala zvládat i chemii a fyziku, ale fyzika nebyla tak hrozná, náš třídní byl Hurvínek Anděl, při jeho hodinách nešlo být ve stresu =)
Jinak opravdu ta špatná matika byla spíš ze stresu z profesorky - jakmile za mnou zaklaply dveře školy a já měla maturitu v kapse a matiku za sebou přestala jsem si kousat nehty =D
A jinak ve čtvrťáku ve druhém pololetí - nějak jsme byli všichni takoví free až jsem si z toho uhnala čtverec z angličtiny - maturitní otázky vypracované z hodiny na hodinu mi dávaly zabrat =D

Bronzový

Ano

Na ZDŠ nebyl čas na takové ptákoviny jako je učení.Měl jsem jich pár.Jednu dokonce z hudební výchovy - odmítl jsem zpívat hymnu před celou třídou.V tělocviku jsem se nechtěl pro nic zanic honit za balónem ve fotbale,když jsme měli společnou hodinu s holkami a hráli jsme vybíjenou,pořád mě vybíjela Vasila,mohutná Řekyně co se mnou seděla v lavici.Odmítl jsem hrát a chodit do TV.Jó,chudák mamka,ta to pak musela ve škole pořád urovnávat.

Zlatý

Ne

nebyl důvod mít takovou známku.
učení mne bavilo.

no dobře, hudební výchova ne (spívat umím jako páv).

Pokročilý

Ne

Diskuze k otázce

nejlulu

ne

Zlatý

barnajka

Zapomněla jsem se pochlubit, že na střední jsem jednou v pololetí taky měla "zajímavý" vysvědčení - až na několik málo vyjímek samý pětky :D Kvůli vysokým absencím jsem tehdy měla dělat komisionální zkoušky, už ani nevím, co se stalo, ale nedostavila jsem se k nim. Ty pětky se na výzu vyjímaly fakt krásně :))

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.