Monny

Měli jste někdy chuť někoho zabít?

Myslím to obrazně,že vás tak někdo neskutečně naštval.

Nejlepší odpověď
dabel

Jo jo.Jsem tak naštvaná na jednu osobu že nemám ani slov.

Další odpovědi
vlastina

Ano,někdy mám chuť někoho přerazit!

sushi

Jasně a trvá to už strašně dlouho.Jednoho blba, co mě okradl o 500 tisíc a dál mu to prochází, budu muset podat žalobu, ale raději bych ho zabila a šla si klidně sednout:-)

anonym

Je třeba zabít Sekala!

poa.li

Mám chuť zabít psa, co štěká u sousedů na zahradě. V noci jsem kvůli němu min. 5× vzhůru. Sám jsem překvapen, kolik zlovy se ve mě ozývá......

Mili @

Tak dva tři by se našli, které nemusím vidět, slyšet…
To by mi stačilo ke štěstí, ani zabíjet bych je pak nemusela!