Kepler

Měli jste někdy až tak intenzivní sen, že vás aspoň na nějakou dobu ovlivnil?

Tedy sen třeba i barevný, nebo nerozlišetelný od skutečnosti, takže po ránu nevíte, co je pravda? Nebo dokonce sny, které ti napoví, co máš udělat? Už mě postrčily i v řešení momentálních technických problémů v domácnosti, co by mě v bdělém stavu vůbec nenapadly. Jsem člověk přírodovědecky vzdělaný, a tak na nadpřirozeno nevěřím. Přesto jsem zmatený.

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano, jen jeden sen, jak mám vyrobit poličku v kuchyni.
Jinak jsem žádný jiný neměla a tu poličku jsem vyrobila.
Už visí, ale spadla mi na mrazák při upevňování a mrcha
ho prorazila ze strany. To proražení nebylo vidět a mrazák
je prodaný kamarádce za 500,– Kč. Teď na ní je malá nová
MW trouba.
Ale to jsem tady už psala dávno. A mrazáček mám nový i
ledničku.

Další odpovědi
Danina65

Sny jsou zajímavá a dodnes neprobádaná záležitost.Zdají se mi sny na pokračování, časově přesně navazují.Zdál se mi sen o zemřelém kamarádovi tak živý, že pokud by ráno zazvonil u dveří, asi by mi to divné nepřišlo.Sny mohou být barevné, ve snech umím létat a je to pocit nepředstavitel­ný.Ocitla jsem se, no řekněme v jiném světě, dimenzi, špatně se to popisuje, neplatily tam žádné fyzikální zákony, komunikovalo se pomocí přenosů myšlenek atd.Takže můžeš být technicky vzdělaný, stejně se budeš ráno drbat na hlavě.:-))

bolak

já ho měl tak intenzivní že to bys koukal, a barevnej mohl bejt taky, od toho mě dělily jen vteřiny a dvoje otevřený dveře směrem na záchod, jinak v mejch snech buď umře někdo z rodiny a nebo piju vývar z potkanů, ale nedávno sem měl fakt hustej, narodilo se mi dítě a hned po porodu umělo mluvit a říkalo mi dědo, já říkám doktorovi: „doktore, je to normální že dítě po porodu mluví?“ a doktor říká:„ne“ a já chovám to dítě v náručí a říkám mu: „jaktože mluvíš, dyť děti začínají mluvit až někdy okolo 1 roku“ a on na to „nečum“

GM

Přesně jako Danina65, kromě toho se mi moje sny často vyplní do 3 dnů, hlavně ty ze čtvrtka na pátek, často fungují jako výstraha, někdy jsem 3 dny napnutá, až se něco stane tak vím, že to je ono. a pociťuji úlevu a zadostiučinění.

terry

Sice mě neovlivnil, ale byl hodně hodně intenzívní a zcela reálný.
Druhou noc se opakoval. Nebo pokračoval, už přesně nevím.

lexx

centrální počítač nikdy nespí, hledá spontátnně řešení v režimu klidu i když spíš, pak se probudíš s hotovým postupem v hlavě jak na to…u někoho to funguje, u jiného ne nebo málo

Livka

Pohádala jsem se s kamarádem a tak trochu jsem ho poslala do pryč (no, trochu jinam). Po půlroce, co jsme se nebavili (párkrát jsem mu napsala, ale neozýval se), se mi o něm zdálo. Nevěřím na znamení, ale tohle mě nakoplo k tomu, abych ho opravdu zkusila sehnat. Podařilo se. O zprávách, které jsem mu byla napsala, nevěděl. Odpustil mi, já jemu, teď máme lepší vztah než předtím. Víc si sebe vážíme.

Šidlo

ked sa zobudím zo zlého sna, poviem si: jé, to je super, že sa to nestalo

obsah snov ma väčšinou neprekvapuje, nie som tyran svojho podvedomia

Lamalam

Ne, takový sen jsem nikdy neměla.

lota

Ano!

Klaproth

Neměl.