Avatar uživatele
Kepler

Měli jste někdy až tak intenzivní sen, že vás aspoň na nějakou dobu ovlivnil?

Tedy sen třeba i barevný, nebo nerozlišetelný od skutečnosti, takže po ránu nevíte, co je pravda? Nebo dokonce sny, které ti napoví, co máš udělat? Už mě postrčily i v řešení momentálních technických problémů v domácnosti, co by mě v bdělém stavu vůbec nenapadly. Jsem člověk přírodovědecky vzdělaný, a tak na nadpřirozeno nevěřím. Přesto jsem zmatený.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Danina65 před 3007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Ano, jen jeden sen, jak mám vyrobit poličku v kuchyni.
Jinak jsem žádný jiný neměla a tu poličku jsem vyrobila.
Už visí, ale spadla mi na mrazák při upevňování a mrcha
ho prorazila ze strany. To proražení nebylo vidět a mrazák
je prodaný kamarádce za 500,– Kč. Teď na ní je malá nová
MW trouba.
Ale to jsem tady už psala dávno. A mrazáček mám nový i
ledničku.

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Danina65

Sny jsou zajímavá a dodnes neprobádaná záležitost.Zdají se mi sny na pokračování, časově přesně navazují.Zdál se mi sen o zemřelém kamarádovi tak živý, že pokud by ráno zazvonil u dveří, asi by mi to divné nepřišlo.Sny mohou být barevné, ve snech umím létat a je to pocit nepředstavitel­ný.Ocitla jsem se, no řekněme v jiném světě, dimenzi, špatně se to popisuje, neplatily tam žádné fyzikální zákony, komunikovalo se pomocí přenosů myšlenek atd.Takže můžeš být technicky vzdělaný, stejně se budeš ráno drbat na hlavě.:-))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

já ho měl tak intenzivní že to bys koukal, a barevnej mohl bejt taky, od toho mě dělily jen vteřiny a dvoje otevřený dveře směrem na záchod, jinak v mejch snech buď umře někdo z rodiny a nebo piju vývar z potkanů, ale nedávno sem měl fakt hustej, narodilo se mi dítě a hned po porodu umělo mluvit a říkalo mi dědo, já říkám doktorovi: „doktore, je to normální že dítě po porodu mluví?“ a doktor říká:„ne“ a já chovám to dítě v náručí a říkám mu: „jaktože mluvíš, dyť děti začínají mluvit až někdy okolo 1 roku“ a on na to „nečum“

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Přesně jako Danina65, kromě toho se mi moje sny často vyplní do 3 dnů, hlavně ty ze čtvrtka na pátek, často fungují jako výstraha, někdy jsem 3 dny napnutá, až se něco stane tak vím, že to je ono. a pociťuji úlevu a zadostiučinění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Sice mě neovlivnil, ale byl hodně hodně intenzívní a zcela reálný.
Druhou noc se opakoval. Nebo pokračoval, už přesně nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

centrální počítač nikdy nespí, hledá spontátnně řešení v režimu klidu i když spíš, pak se probudíš s hotovým postupem v hlavě jak na to…u někoho to funguje, u jiného ne nebo málo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Livka

Pohádala jsem se s kamarádem a tak trochu jsem ho poslala do pryč (no, trochu jinam). Po půlroce, co jsme se nebavili (párkrát jsem mu napsala, ale neozýval se), se mi o něm zdálo. Nevěřím na znamení, ale tohle mě nakoplo k tomu, abych ho opravdu zkusila sehnat. Podařilo se. O zprávách, které jsem mu byla napsala, nevěděl. Odpustil mi, já jemu, teď máme lepší vztah než předtím. Víc si sebe vážíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

ked sa zobudím zo zlého sna, poviem si: jé, to je super, že sa to nestalo

obsah snov ma väčšinou neprekvapuje, nie som tyran svojho podvedomia

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ne, takový sen jsem nikdy neměla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ano!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Neměl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek