Měli jste nějakou „bokovku“?

Pouze pro elk-a! Možná že má odpověď má hodnotu IQ 80, ale tvá odpověď se mi jeví jako IQ 140–180 a několika palci ohodnocená!
Většina z odpovídajících pochopila moji záludnou otázku a odpověděla ve smyslu bokovka – práce mimo HPP, ale ty v ní vidíš kurvení se! Pokud ti jde o moje body, máš právo, jako stříbrný, otázku nahlásit adminovi!

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano,za socialismu jsem si přivydělával v jedný zahradnický firmě.:-)

Další odpovědi
marci1

Měla. Hezky seděla na bocích. 🙂
http://www.fler­.cz/zbozi/bokov­ka-2630906

gecco

Ano…
Ale ani jedna se to nesmí dozvědět…
😉
___
Kecám – v podstatě všechny to vědí…
A ty, co ne – předpokládají…
___
No – do důchodu mi zbývá ještě ´pár´ let, snad si umoudřím…
😉

quentos

Ještě stále mám – příležitostně někomu něco přeložím…

led

Zákerná mnohozmyselná otázka!
Každý človek pod „bokovkou“ môže myslieť po svojom, niekto sexuálne, niekto pracovne a niekto „pod obojím“
Vzhľadom na to, že vás považujem za „slušňáka, nechváliaceho sa intimitou“ predstavujem si vašu bokovku ako „melouch“ alebo vedľajší pracovný úväzok.
Pri prehľade štastického priemeru mzdy s porovnaním skutočného priemeru mzdy strednej a nižšej vrstvy pracujúcich a cenách v obchodoch sa asi väčšina pracujúcich ak chce priemerne žiť a nie len vegetovať, bez „bokovky“ nezaobíde.
Neplatí to len pre ČR, ale aj pre SR.
Na vašu otázku:
ano aj v súčasnosti mám hlavný príjem z dôchodku a vedľajší príjem z práce.

anonym

Melouchy moc né,ale vinárna se brzo otevře.
http://www.bo­kovka.com/cz/#in­dex

zjentek

to si nechám až na důchod

Elk

B. Opět nezklamal !
To si fakt děláš databázi, co, kdy jak, s kým, za kolik a co mi to vynese, nebo jenom blbneš?
Nebo jde jenom o body ?
Tohle je otázka Á la – 80 IQ

anonym

No jo Jugar palcoval, ale zapoměl na nominaci! Tak mu ji flákni, ať má aspoň něco.

led

marci1 – nádherná odpoveď!!

cochee

Tak tohle se povedlo. Každá odpověď je o úplně jiné věci a přesto jsou vše bokovky 😁