Měli jste nějaké zkušenosti ( problémy ) se členy PS VB ?

Nejlepší odpověď
www

Jen neblahé, neboť byli papežtější papeže ☹ . S normální VB byla alespoň občas nějaká komunikace možná, s nimi nikdy. Navíc jsem měl jednoho v našem baráku, děs.
Doplňuji:
Hlásili se tam výlučně lidé, potřební z různých důvodů zvýšit svoje ego a podle toho jejich činnost vypadala. Zejména, když se ve své aktivní hlouposti snažili pracovat samostatně a nikdo je nehlídal 😁
Zkušenost

anonym

my jsme meli v mestecku dva .. a stali porad u silnice .. a ja s klukama jsme je vzdycky ( za stromama ) " vylekavali " pistolkama na kapsliky ( oni se jich fakt vzdycky lekli ) :)
a pak si vzdycky stezovali u vsech rodicu a me mamina vzdycky rekla, at ji dam ty kapsliky ..a ja ji dala vzdycky ty vypraskany .. :)
ale vzdycky jsem si rikala, ze na to neprijde ..a proc me nevezme tu pistolku a dnes ji uplne chapu .. : ze to delala vsechno jenom jako .. ja bych to dnes delala uplne stejne jako ona .. :)
to me bylo asi 10 .. od te doby si z lidi obcas strilim i bez tech kapsliku … :)

  • iv-

Sůwa

😁