Měli jste nebo máte svého učitele nebo učitelku za některé vlastnosti rádi?

Myslím tím,jestli je váš učitel nebo učitelka něčím zvláštní a za jaké jeho vlastnosti jej máte raději než jiné učitele.
Díky všem předem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
briketka10

ano naši učitelku kreslení na základce, ta
nás doporučila na Střední školu grafickou
a tam jsme se sestrou vykonaly talentové
zkoušky ty se povedly a můj výkres poslala
do krajské soutěže za, který jsem obdržela
1.místo to mi tenkrát pomohlo k jedničce na
vysvědčení..
na výkres jsem namalovala obyčejný kamion..
a na školu nás vzaly obě dvě 😁

Další odpovědi
redy

Nestěžuju si na žadnýho učitele.Ale jednoho sem milovala – když přišel do třídy ukázal na dveře,a já věděla co to znamená.
Prostě mi vykázal ze třídy, do dneška netuším důvod.
Ale jen z kraje sem stepovala za dveřma,pak mi došlo že tu hoďku můžu lépe využít.Chodila sem po městě a nestěžovala sem si.
Akorát ta svoboda trvala jen cca 3měsíce.Byl to suplant 🙂

Asi nemusím psát jakej předmět to byl 😁

ten který je

Rád vzpomínám na všechny učitele a učitelky,kteří si zachovali lidský přístup k nám žákům.Byli i tací,pro které byla politika a stranická knížka více,jak jejich kantorské poslání.Na ty se snažím zapomenout,ale nějak to nejde.

anonym

Jeden učitel byl teda božskej, Přišel do třídy a řekl „než příjdu, tak si napíšete cvičení…"odešel, pak přišel a řekl to samý, takže jsme celou hodinu vždy jen psali a psali…byl to silný kuřák, pořád chodil hulit 🙂
Moji třídní na základce jsem nesnášela, byla to puntíčkářka, pořád nás nervovala nějakým "věděním“ 🙂 , ale pak, po x letech na třídním srazu byla báječná, skvělá ženská, škoda, že jsme si to jako děti neuvědomily.

Šidlo

jasné, na všetkých učiteľov, ktorí boli kompetentní, múdri, odvážni a zanietení spomínam s rešpektom a v dobrom......viem, že v tomto kraji je to vzácne a ťažké, udržať si roky isté zásady, dokonca aj v okolí Bratislavy

briketka10

redy
jakej předmět to byl ??

redy

českej jazyk ☹

zzzlatokopka

Máme talent na stejnéj předmět:-DDD
Já i/y s/z taky vůbec neřeším:-)

briketka10

ahá, tak ten mi taky nešel
a představte si, že tahle
účitelka na výtvarku nás
učila i ČJ a já z něj měla
skoro za 3 musela jsem si
opravit na dvojku, abych se
na školu dostala s dobrým
průměrem :)
a chyby dělám doteď 😁