Měli jste, nebo máte někdy pocit, že jste v zaměstnání (práci) nenahraditelní?

Říká se, že každý je nahraditelný, ale kdy a jak.

myslím že bohatě stačí, když musím v práci zůstat déle, nebo mi volají, proč, nač, zač atd. neví, nezná, nerozumí. ano, jsem nahraditelný, ale kdy a za jakou cenu 🙂

Nejlepší odpověď
johana 56

Spíše než pocit nenahraditelnosti se v určitých obdobích hlásil pocit totální vyčerpanosti.
Nahraditelný je každý, ale ne každý je schopen si tento fakt uvědomit a přiznat…

Další odpovědi
ReHu

Když má živnostník firmičku bez zaměstnanců, kdo ho nahradí?

pucipuci

Sice si to vůbec nemyslím,ale když se každý měsíc podívám na rozpis služeb a zjistím, že mám opět nejvíce pracovních výkendů,t ak si říkám, že jsem nejen nepostradatelný, ale i k nezaplacení. A hlavně velký vůl.

gecco

V jednu dobu jsem fakticky nenahraditelny byl – blbej pocit…
😉

led

Každý je nahraditeľný, ale niekedy je lacnejšie takého človeka nenahradiť.
Aspoň takto som pochopila telefonát šéfa, keď som poslala do práce PN.

Klaproth

Jsem jediným zaměstnancem, jsem tedy nenahraditelný.

anonym

Skoro každej je nahraditelnej,pocit jsem ale ještě neměl.