bobánek

Měli jste na štedrovečerní večeři kapra nebo řízek?

Já už několik let mám na štedrovečerní večeři řízky.

Nejlepší odpověď
iwetax

My měli filé se sýrem . bylo to dobrý, k tomu bramborov salát

Další odpovědi
panenka

Měli jsme bobánku oboji každý rok to tak vždy dělám.

Miroslavst

Myměli bobánku kapra obalenýho a nenaklepanýho :D
Bylo to moc dobré.

Terryle

Kapří řízek. Parádní věc, až na ty kosti. Člověk tak sní hrozně málo, protože ho to nebaví, a za chvilku má znova vlčí hlad. Ach, ach.

Elk

Část naši rodiny měla tradične podkůvky z kapra, ale zbytek sice taky rybu, ale pangasiuse. Kostička nás neohrozila, vše o.k.

KdoSiOdJinud

jediné co zvládám jsou připálené rybí prsty 🙂, zbytek rodiny měl jako každý rok kapra 🙂

dagry

I u nás bylo na výběr obojí. Takže jsme měli každý ode všeho díl.

Angela2713

Jako každý rok kapří řízky a salát.I když kuřecí řízek bych si tentokrát dala asi raději…

hanulka11

Já měla prasátkový řízeček a malý kuřecí, byla to dobrota.

janek66

Měli jsme plněný krůtí řízek.Moc dobré, lepší než kapr.
A aby nám nescházely kosti,každý řízek jsem sepnul třemi párátky.:-)

lorja

My jsme letos měli k salátu pstruhy.Do sádky to máme blízko.Loni to byli líni.