Měli jste letos kapra ve vaně :) ? Nebo jste si no nechali vykuchat ?

Většina z Vás určitě už vyvařuje a aranžuje různé ozdoby...... ptám se tedy, jak se měl u vás kapr??? Ve vaně? nebo jste si ho nechali vykuchat u prodejce? A jestli nejíte kapra, co jinak ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

já sem vegetarian, ve vaně nic

Další odpovědi:

Zlatý

Za posledních 60 let nepamatuji ani jedny Vánoce, kdy by nebyl kapr ve vaně.

Pokročilý

Letos jsme měli kapříka - ve vaně , kvůli dětem, aby si ho užili :D :) Chudák, ale už to má za sebou....

Bronzový

Jsem proti rituálům obětí zvířat.

Stříbrný

Kapra ve vaně jsme mívali když byli doma děti.Nyní jsou už děti ve světě, tak kapr sice je, ale už od dřív.Ve vedlejší vesnici mají rybáři rybník a první sobotu v říjnu ho loví.Takže si tam pro kapry dojedeme, doma zabijeme a dáme do mrazáku.Na Vánoce se tedy vytahují z mrazáku.
A ještě jeden dodatek.O výlovu jsou kapři lacinější...70 Kč za 1 kg...no nekupte to, když na Vánoce je kapr za 90 Kč za 1 kg.

Stříbrný

Náš kapr? Měl se jistě výborně. Celé tři ročky byl v rybníku u přítele. Při výlovu si chvíli poplaval, poté byl vykuchán a všeho zbaven. Dva dny zpátky ho přítel rozmrazil, včera vykostil a filetoval. :-)

Vanu využíváme příliš často na to, abychom ho tam od listopadového výlovu nechali plavat. O kyslíku a krmení raději nemluvě. :-D
Doplňuji:
Ad.: Já rybinu příliš nemusím a to ani v tomto případě, kdy vím, čím byl kapr krmen a jak rostl. Na mě už čeká naložený a obalený řízeček. :-)

Pokročilý

Babi s dědou jí kapra. Nechali si ho vykuchat už od prodejce. Máma jí kuřecí/vepřové řízky. A já maso nejím, takže budu mít asi jen salát s domácím chlebem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.